طراحی لوگو و ست اداری

logo designer2 - طراحی لوگو و ست اداری

لوگو یک سمبل یا علامت است که توسط شرکت­ها، مؤسسات و سازمان­ها استفاده می­شود تا مردم را بیشتر از وجود خود آگاه سازند. به بیان ساده ­تر، لوگو را می­توان چهره یا برند یک شرکت به حساب آورد. به دلیل اهمیت فراوانی که لوگو دارد، طراحی آن هم اهمیت فراوانی می ­یابد. طراحی لوگو یکی از قدم های اولیه برای مدیر هر کسب و کاری است. چه کسب و کار فیزیکی باشد و چه فعال در زمینه تجارت الکترونیک .

design logo - طراحی لوگو و ست اداری

 

ست‌اداری اصطلاحا به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکتها یا سازمانها اطلاق می‌گردد که معمولا شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. بدیهی است همانند طراحی لوگو و یا آرم تجاری،طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن در دنیای پر شتاب امروز، بسیار حائز اهمیت است. اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد.دیارینو همراه شما خواهند بود تا با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود، به چشمها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.

 

design logo2 - طراحی لوگو و ست اداری

طراحی ساده

طراحی لوگو شما باید ساده باشد تا بتواند در جذب مخاطب از هر گروه موفق عمل کند. استفاده از المان های بیش از حد پیچیده در طراحی لوگو، ممکن است مخاطب را از درک مفهوم مورد نظر شما ناامید کرده و او را فراری دهد. در واقع باید بتوانید در طراحی لوگو، تعادل را بین سادگی انتقال مفهوم و جذابیت رمزآلود برقرار کنید.

 

قدرت انتقال مفهوم

طراحی لوگو شما باید حرفی برای گفتن داشته باشد. یک طراحی لوگو موفق می تواند پیغام مورد نظر شما را به سادگی انتقال دهد و یک طراحی لوگو ضعیف، این قدرت را دارد که یک برند را دچار سردرگمی کند. برای انتقال مفهوم به صورت موثر، تمامی المان ها در طراحی لوگو باید در اختیار رساندن مفهوم به مخاطب باشند.

طراحی لوگو خوب یکی از اولین اقدام های یک شرکت موفق است و با دقت و وسواس خاصی باید انجام شود. طراحی لوگو فراتر از کنار هم قرار دادن نام شرکت به همراه رنگ های جذاب است. لوگو بخش جدایی ناپذیر هویت یک سازمان است.
shop - طراحی لوگو و ست اداری
درخواست طراحی لوگو

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت